Město Horní Planá
Náměstí 54
382 26 Horní Planá
IČO: 00245895
DIČ: CZ00245895

ID datové schránky: re7bd6q
Telefon: 380 724 410
Fax: 380 724 420
mu@horniplana.cz

Mapa

Úvodní strana -> Žena Českokrumlovska 2018

Žena Českokrumlovska 2018

vítězka 1. ročníku Ženy Českokrumlovska Jana Holcová12.01.2018 - 15:30
Přečeteno: 379x
Horní Planá | Infocentrum |


 

Nominujte favoritky do druhého ročníku Ženy Českokrumlovska

 

Od 1. ledna do 28. února můžete zasílat své tipy na výjimečné ženy mezi námi z regionu Český Krumlov. Hledáme ženy, které kromě rodiny a práce zvládají ještě něco navíc. Znáte je? Nominujte je!

 

Kdo má být Žena Českokrumlovska? Žena z Českého Krumlova a okolí, která kromě své rodiny a práce zvládá i něco navíc – ať už v kultuře, vědě, pedagogické či sociální činnosti, pro veřejnost či pro jedince – necháme to na vás! Svůj tip napište do formuláře, který naleznete na www.moda-fd.cz a na www.sitprorodinu.cz. Vyplněný formulář zašlete na hana.sustrova@sitprorodinu.cz.

 

V loňském prvním ročníku bylo nominováno šestnáct žen a různorodost jejich činností byla opravdu rozmanitá: od žen, které vytváří kulturní programy ve své obci, po ženy starající se o děti, seniory, ženy podporující cestovní ruch či ženy, které těší okolí svým vlídným slovem a osvětou. A kdo je nominoval? Rodič, dítě, sourozenec, manžel, známý, návštěvník, žák, přítel, spolupracovník… Do užší nominace pěti žen se dostala Martina Bodláková, Jana Grammetbauerová, Jana Holcová, Jitka Lukáčová a Alena Nováková. Vítězkou se stala Jana Holcová, která získala i nejvíce nominací. „Nejúžasnější na večeru bylo slyšet ty krásné nominační výroky, které na mou osobu zněly sálem. Moc za ně děkuji,“ uvedla Jana Holcová.

 

Letos nad výzvou převzal záštitu Dalibor Carda, starosta města Český Krumlov, který je i čestným porotcem. Dále v porotě zasedá: Jitka Zikmundová, radní města a patronka projektu MODA Fashion day[s], Alena Švepešová, ředitelka ZUŠ Český Krumlov, Jan Palkovič, pedagog a zpěvák českokrumlovské kapely, Jiří Olšan, zámecký zahradní technik, a Jana Holcová, vítězka 1. ročníku a výtvarná pedagožka. Tato porota vybere užší pětici nominovaných, které budou pozvány na slavnostní vyhlášení 24. března 2018 v Zámecké jízdárně při každoroční výjimečné akci MODA Fashion day[s] – mnoho podob krásy.

 

Bc. Hana Šustrová
krajská koordinátorka Sítě pro rodinu, z.s.
organizátorka výzvy Žena Českokrumlovska
hana.sustrova@sitprorodinu.cz, +420 602 178 829

 Soubor ke stažení

Soubor  ke stažení ve formátu PDF
ke stažení

Fotogalerie


Úřední deska

Kalendář akcí

Webová kamera a počasí

Dokumenty ke stažení