Zrušeno!

Hornoplánksá brusle je z důvodu nepřízně počasí zrušena!

Hornoplánská brusle 2020 se uskuteční v sobotu 1. února

Odpoledne plné bruslení a zábavy pro celé rodiny se uskuteční v sobotu 1. února 2020 u pláže v Horní Plané. Město na zamrzlém Lipně uspořádá Hornoplánskou brusli, jejíž cílem je mimo jiné propagace fenoménu přírodního bruslení a ledové dráhy, která nemá ve světě obdoby. Začátek je naplánován na 13. hodinu.

„Soutěžních kategorie budou následující: děti do 6, 10 a 15 let, ženy – 500 metrů, muži 1000 metrů a Supermani – 1000 metrů s pneumatikou za zády. Speciální kategorií jsou maminky s kočárky, na které bude čekat trať dlouhá 250 metrů. Všechny zveme a na všechny se moc těšíme,“ říká ředitelka KIC Horní Planá Lucie Roubínová.

Registrace je jednoduchá, stačí přijít na místo a zapsat se od 13 hodin do některého ze závodů. Vlastní brusle nejsou podmínkou, na místě budou případně k zapůjčení.

Akci pořádá město Horní Planá ve spolupráci s místními podnikateli. Návštěvníkům Brusle bude vyhrazeno parkoviště u pláže. Vstupné je zdarma a v případě nepříznivého počasí bude událost přesunuta na jiný termín.